Siirry suoraan sisältöön

Yhteystiedot

Hankkeen asiantuntijatiimi

Digi+Hiiletön-hanke tehdään yhteistyössä Haaga-Helian ja Turun AMK:n kanssa. Monipuolinen asiantuntijatiimi on hankkeen aikana pk-yritysten kehittämistyön tukena. Mukana on sekä Haaga-Helia ammattikorkeakoulun että Turun ammattikorkeakoulun asiantuntijoita niin kestävän kehityksen ratkaisuista ravintola- ja matkailualalta kuin myös liiketoiminnan digitalisaatioon liittyvistä ratkaisuista.

projektipäällikkönä on Altti Lagstedt
Altti Lagstedt

yliopettaja, myynnin kehittäminen ja digitalisaatio altti.lagstedt@haaga-helia.fi, puh. 02944 71259

koordinointi & viestintä Nora Lappalainen

projektiasiantuntija, myynnin kehittäminen ja digitalisaatio nora.lappalainen@haaga-helia.fi, puh. 02944 71686

hankkeen taloushallinto Riitta Kaijansinkko

Hankkeen talousasiantuntija Riitta Kaijansinkko riitta.kaijansinkko@haaga-helia.fi, puh. 02944 7133

Hankkeen muut asiantuntijat
  • yliopettaja Vesa Heikkinen, vesa.heikkinen@haaga-helia.fi, puh. 02944 71530
  • lehtori Päivi Penttilä, paivi.penttila@haaga-helia.fi, puh. 02944 71274
  • lehtori Kasper Valtakari, kasper.valtakari@haaga-helia.fi, puh. 02944 71312
  • yliopettaja Jarmo Ahonen, jarmo.ahonen@turkuamk.fi, puh. 040 355 0325
  • lehtori Annika Karppelin, annika.karppelin@turkuamk.fi, puh. 044 907 4584